Реле напруги Finder 71.11.8.230.10
Реле керування напруженням Finder 71.11.8.230.1010
-
Можливість вибору 5 або 10-хвилинної затримки
-
Світлодіодна індикація
-
Монтаж на DIN-рейку 35м
Рекомендації щодо застосування: застосувати с контактором.
Технічні параметри
| Характеристика | ||
|---|---|---|
| Номінальне напруження (UN) (В) | пер.тока (50/60 Гц) | 230 |
| пост.тока | — | |
| Номінальна потужність при пер./пост.тока ВА(50 Гц) Вт | ≤4 / - | |
| Робочий діапазон | пер.ток | (0,8…1,2)UN |
| пост.ток | — | |
| Характеризатор контактів | ||
| Контактна група (конфігурація) | 1 перекидний контакт (SPDT) | |
| Номінальний струм/ Макс.піковий струм, А | 10/15 | |
| Нім. напруга/ Макс. напруга, В | 250/400 | |
| Ном. навантаження АС1, ВА | 2,500 | |
| Ном. навантаження АС15 (~230V), ВА | 500 | |
| Технічні параметри | ||
| Рівні ОРС | Регульовані($5...ба20)%UN | |
| Час блокування ввімкнення/ часу реагування | (5 або 10)мін/\0,5 | |
| Діапазон температур, oS | -20…+55 | |
| Категорія захисту | IP20 | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Дисплей | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 641 ₴









