Дверний замок TESA 203050
Корпус замку Tesa 203050 призначений для установки в дерев'яні двері ,так і в легку металеву.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





