Розетка із заземленням Valena ALLURE Legrand безвінтовий затиск Чорний
Розетка із заземленням Valena ALLURE Legrand безвінтовий затиск
Розетка з заземленням 16А 250V, безвінтовий затиск. Прилад складається з механізму і накладки та рамки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74.7 мм |
| Висота | 74.7 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123,50 ₴








