Розетка з заземленням Valena ALLURE Legrand




Розетка із заземленням Valena ALLURE Legrand
Розетка із заземлювальними контактами 16 А 250 V у зборі. Механізм розетки з захистними шторками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴



