Вимикач Valena ALLURE Legrand білий.
Вимикач одноклавішний 10А 250V. Механізм з накладкою. Рамка купується окремо.
ALLURE - це оригінальна округла форма зі скошеними краями, плавні лінії, велика кількість фактурних нюансів і ювелірна окантовка натуральних матеріалів. Цей впізнаваний, органічний і сміливий дизайн відкриває широкі можливості для самовираження і персоналізації.
ALLURE - це дизайн у деталях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Термопластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74.7 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 74.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴







