Розетка із заземленням Legrand Valena Allure біла
Розетка із заземленням Legrand Valena Allure біла
Розетка із заземленням зі шторками 16 А 250V. Прилад складається з механізму та накладки, рамка до комплекту не входить, заводиться окремо.
ALLURE — це оригінальна округла форма зі скошеними краями, плавні лінії, велика кількість фактурних нюансів і ювелірна окантовка натуральних матеріалів. Цей впізнаваний, органічний і сміливий дизайн відкриває широкі можливості для самовираження та персоналізації.
ALLURE — це дизайн у деталях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Металік |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74.7 мм |
| Висота | 74.7 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴



