Замок навісний Авантек LXCP 60 червоний
Навісний замок Авантек LXCP 60 призначений для замикання будь-яких дверей - хвірток, комор, горищ, підвалів за наявності вушок.
Авантек LXCP 60 замок для зовнішнього та внутрішнього застосування. Дужки замка захищені від вологи, сталевий корпус знаходиться в пластиковому чохлі. Замок можна експлуатувати в складних погодних умовах, але рекомендується захищати механізм секрету від потрапляння вологи.
Відмінною особливістю замку є посилений сталевий корпус та захищена дужка. Стійкий до корозії, пилу та бруду.
Механізм секретності – циліндровий.
Замок укомплектований 3 сталевими англійськими ключами.
Габаритна довжина замка 60мм, діаметр сталевого штиря 8мм, вага замка 0.37кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авантэк |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Ролети, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Червоний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | навісний, ключовий (механічний) |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Загальні | |
| Довжина | 60 мм |
| Вага | 0.37 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴





