ПЗВ 25А 30 мА 2P ABB F202 AC-25/0.03
Концерн ABB (АББ) — найбільший виробник силового обладнання високого, середнього та низької напруги; продуктів і технологій для автоматизації, електроустановних виробів. Свою історію але починає з 1883 р., коли в Стокгольмі була створена компанія Elektriska Aktiebolaget, яка виробляла електричну освітлювальну апаратуру та генератори. Зараз у компанії працюють понад 120 000 працівників у 100 країнах світу.
ПЗВ — це електротехнічний пристрій, призначений для вимкнення електричного ланцюга під час витоку струму та як наслідок запобігання ураженню людини електричним струмом і загорянь електропроводини.
Предназначен для:
* захисту електричних ланцюгів від перевантажень і коротких замикань,
* захисту людей від ураження електричним струмом у разі прямого або опосередкованого контакту з струмопровідними частинами,
* захисту електроустановки від загоряння.
Характеристики:
|
Категорія товару |
ПЗВ |
|
Виробник |
ABB |
|
Модель |
F202 AC-25/0.03 |
|
Номінальна напруга |
220 V |
|
Номінальний струм |
25 A |
|
Номінальний струм витоку |
30 mA |
|
Тип залишкового струму |
AC |
|
Тип спрацьовування |
електромеханічний |
|
Кількість полюсів |
2 (1+N) |
|
Ширина виробу |
35,0 мм |
|
Тип монтажа |
на DIN рейку |
|
Переріз під'єднуваних провідників |
0.75... 25 мм2 |
|
Робоча характеристика |
Миттєве спрацьовування |
|
Механічний ресурс, циклів min |
20.000 |
|
Електричний ресурс, циклів min |
10.000 |
|
Країна виробництва |
Германия |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 10000 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електронний |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Умови використання | АС |
| Нейтраль | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 3 543 ₴




