Автоматичний вимикач Eti 3p С13A
Автоматичні вимикачі ETI застосовуються для захисту електричних ланцюгів змінного струму від перевантажень і коротких замикань.
Серія ETIMAT має вимикальну здатність 10000 А.
Автоматичні вимикачі ETIMAT виробляються з характеристиками вимкнення В, С, D.
Автомати можуть одне-, дво-, три-, триполюсні + N.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 13 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴





