Запобіжник циліндричний CH10х38 12А 1000V DC gPV ETI
Запобіжник циліндричний CH10х38 12А 1000V DC gPV ETI
Характеристика:
• номінальний струм: 12А
• напруга: 1000V DC
• маркування: СН
• матеріал: кераміка
• виготовлення: циліндричне
Запобіжник — електричний апарат, що виконує захисну функцію. Запобіжник захищає електричний ланцюг та його елементи від перегрівання та займання під час протікання струму високої сили.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип запобіжника | Циліндричний |
| Номінальна робоча напруга | 1000 В |
| Номінальний струм | 12 А |
| Час спрацьовування | 2 мс |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Діаметр | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴



