Реле Finder 66.82.9.024.4000 30A 24V DC



Реле Finder 66.82.9.024.4000 30A 24V DC
Силове реле 66-ї серії, Faston 250 (6.3x0.8 мм) з фланцевим роз'ємом знизу, 2 контакти 30A, котушка 24 В DС.
Особливості:
- Номінальний струм контактів 30А
- Фланцевий роз'єм
- З'єднання Faston 250
- Посилена ізоляція між котушкою і контактами
Характеристики:
- Контактна група: 2 контакти
- Номінальний струм/Макс. піковий струм: 30/50 (CO)
- Номінальна напруга/Макс. напруга: 250/440 В
- Час вкл/викл: 8/15 мс
- Діапазон температур,°C: -40...+70
- Категорія захисту: RT II
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 шт. |
| Час спрацьовування | 8 мс |
| Час повернення | 15 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 4000000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 100000 циклів |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Кількість груп контактів | 2 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 30 А |
| Максимальний струм | 50 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 24 В |
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 59.5 мм |
| Висота | 31 мм |
| Ширина | 33.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴



