Механізм світлорегулятора поворотного 40-420 Вт Legrand PRO 21 775903



Механізм світлорегулятора поворотного 40-420 Вт Legrand PRO 21 775903
- Механізм Світлорегулятора поворотний (димер) Legrand предназначен для плавного зміни яскравості ламп.
-
Натисканням на ручку поворотно-натискного димера світло вмикається, обертанням ручки встановлюється требукаюча яскравість.
-
Є плавкий запобіжник.
-
Для ламп розжарювання й низьковольтних галогенних ламп з електронним трансформатором.
Специфікація
| Виробник | Legrand (Франція) |
| Код товару | 775903 |
| Тип навантаження |
|
| Номінальна потужність | 40-420Вт |
| Намінальна напруга | 230 В |
| Установлювальні коробки | Діаметр 60 мм, глибина 40 мм. |
| Монтаж механізму | Під гвинт і розпірні лапки |
| Клеми | Под винт |
| Переріз проводу | До 2,5 мм |
| У комплекті | Механізм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Діммер |
| Тип диммера | Поворотний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Інший |
| Напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 483 ₴



