Автоматичний вимикач 63A 2P Legrand TX3
Вимикаюча здатність 6кА
Автоматичні вимикачі Legrand добре відомі в Україні як виріб якісний з хорошими відгуками. Компанія Legrand пропонує нову серію автоматичних вимикачів Legrand TX3 як необхідний захист однофазних мереж від струмів короткого замикання і перевантажень. Модульні вироби Legrand можна зустріти як в приватному житлі, так і в громадських приміщеннях. Серія ТХ3 не виняток. Нова серія прийшла на заміну серії Legrand LR. Модульні вироби цих серій взаємозамінні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389 ₴











