Реле проміжне MY2 AC 220V Takel 5A 220V AC
Реле проміжне MY2 AC 220V Takel 5A 220V AC.
Має 2 перекидні контакти по 5A, керованих котушкою з напругою живлення 220V AС.
Проміжні реле серії MY використовуються для керування, комутації або сигналізації силових та допоміжних електричних кіл. За допомогою розетки PYF08A реле встановлюється на монтажну DIN-рейку.
Реле MY випускаються із 2-ма, 3-ма або 4-ма перекидними контактами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Кількість груп контактів | 2 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27.5 мм |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 21.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴









