Замок накладний сувальдний Шерлок 06.51
Замок накладний сувальдний Шерлок 06.51 призначений для встановлення на двері сталеві або дерев'яні.
Замок встановлюється як на правосторонні, так і на лівосторонні двері.
Замок відкривається й закривається ключем зовні та зсередини. Ключ може бути витягнутий із замку тільки після другого (чевертого) напівоборту.
Чотириходової засувів механізму замикання виготовлений як п'ять сталевих стрижнів діаметром 18 мм. Величина вильоту засова 40 мм.
Замок комплектується 5 ключами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шерлок |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 5 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний ключовий, центральний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Додаткові | |
| Backset | 64 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴












