Замок врізний сувальдний Шерлок 30.11
Замок Шерлок 30.11 з міжцентровою відстанню 77 мм і баксет 67.5 є замком основного типу.
Замки врізні сувальдні Шерлок призначені для встановлення на двері сталеві та дерев'яні в громадських і житлових будівлях.
Принцип замикання — механічний, замок замикається й відкривається ключем. Витягти ключ із замка можна тільки після другого напівоборту. Механізм замикання виготовлений у формі трьох сталевих стрижнів діаметром 15.8 мм, вихід стрижнів на 30 мм.
Засувка в замку реверсивна, на необхідний бік клямку можна перевернути в домашніх умовах.
Замок 30.11 має клямку у формі сталевого діаметром 19.5 мм стрижня зі скосом по радіусу для фіксації дверного полотна в закритому положенні. Засувка керується натискною ручкою, яка купується окремо.
Замок комплектується 5 ключами та кріпильними елементами
Замок врізний Шерлок 30.11 зроблений у Китаї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шерлок |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 77 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 15.8 мм |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний ключовий, центральний |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 67 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 1 270 ₴





