Замок врізний Шерлок 601 сувальдний
Замок врізний Шерлок 601 на 100% збігається за габаритними розмірами із замком Ельбор Граніт 1.01.06.
Замки врізні сувальдні Шерлок призначені для замикання дверей різного типу.
Замок відчиняється й закривається ключем. Ключ може бути витягнутий із замку тільки після другого або четвертого півоборту. Механізм замикання здійснюється виходом п'яти циліндричних сталевих стрижнів діаметром 18 мм, довжина виходу стрижнів 40 мм.
У замку передбачені захист від перепилювання ригелів, зламу, розкриття відмичками, висвердлювання робочих елементів замка. Замок Шерлок 601 — зламостійкий.
Ці замки можна встановлювати в металеві та броновані двері.
Замок укомплектований 5 латунними ключами.
Замок врізний Шерлок 601 зроблений у Китаї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шерлок |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Сріблястий |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 5 |
| Кількість ригелів | 5 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний ключовий, врізний, центральний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Backset | 66 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 354 ₴












