Циліндр замка Kale 164 FU 3 ключа.

Циліндр KALE 164 FU 3 ключа - змінний циліндр замка серій Kale 156 F; Kale 189 F; Kale 189-3MF; Kale 189-4MF. Цей сердечник часто замінювати виріб. Але причина тут проста. Оскільки в замки, вище згаданих серій, потрібно вставляти ключ тільки в одному положенні, то часто погане освітлення і неуважність користувача призводить до поломки циліндра. Але це не шкодить репутації Kale Kilit, як виробника. Дверні замки цих серій дуже зручні в установці на будь-які двері, ціна цих виробів дуже демократична, а призначення : всього лише контроль доступу. Заміна циліндра проводиться дуже легко. Циліндри замку Kale 164 FU завжди є в наявності в нашому інтернет-магазині "Майстер-ключ". Якщо Ви зіткнулися з цією проблемою, замовляйте з доставкою у Ваше місто. Комфортне обслуговування гарантуємо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 21 мм |
| Діаметр | 24.7 мм |
| Довжина | 7.8 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ключів в комплекті | 3 шт. |
| Матеріал | Латунь |
| Тип | Циліндр |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 24.7 мм |
- Ціна: 411 ₴










