Реле проміжне ETI MER2-024AC 8А 24V AC
Проміжні реле під розетку MERB призначені для комутації, керування й сигналізації допоміжних і основних ланцюгів.
Електромеханічні реле ETI MER2-024AC має два перекидні контакти по 8 А, 250V.
За допомогою цоколя типу MERB може встановлюватися на рейку DIN ТН-35, а також можливе встановлення реле на друковану плату.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 шт. |
| Час спрацьовування | 10 мс |
| Час повернення | 8 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 4000000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 100000 циклів |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Маса | 35 г |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 8 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 24 В |
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
| Споживана потужність | 0.75 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 мм |
| Висота | 15.7 мм |
| Ширина | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴




