Замок врізний сувальдний Mottura 52J771 My Key лівий
Замок врізний сувальдний Mottura 52J771 My Key лівий
Представляємо вашій увазі оновлену версію легендарного замку Mottura 52.771 - дверний замок Mottura 52J771 у версії My Key.
Маркування нових замків має літеру J, тобто 52J771.
Габаритні розміри, точки кріплення, товщина ригелів і засувки ідентичні з попередньою моделлю замку. Повна модернізація проведена італійським замковим гігантом всередині механізму. Замок захищений від сучасних методів розкриття сувальдних механізмів, таких як самоимпрессия і відмички. А споживач отримав сервіс, про який мріяли всі користувачі сувальдних замків . Це багаторазова перекодування секрету замку з торця в домашніх умовах. Перекодування секрету можна здійснювати багаторазово. Для цього в комплекті до замка йде монтажний ключ і добірка ключів.
Для замків серії J ключі можуть бути двох типів: звичайні і ключі з "рухомим кулькою", інтерактивним елементом "My Key", який захищає користувача від безконтрольного дублювання ключів. Заготівля з таким елементом не продається.
Слід також зазначити, що замки серії J чи ліві чи праві. Це єдина істотна відмінність від старої моделі.
Поява замків серії 52J771 дозволяє здійснити повну модернізацію існуючої двері на замок більш зручний і сучасний. При цьому якість замку Mottura залишається таким же надійним, як і його попередників.
У підсумку, якісні замки в Україні отримали гідного конкурента, а користувач отримає неоціненні переваги при покупці замку Mottura 52J771 My Key.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Ліве |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром матовий |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 6 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Механізм, що замикається | Скошений циліндричний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Так |
| Backset | 63 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кишеня для замку | Ні |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 356 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 7 037 ₴









