Супорт на захватах Legrand Mosaic
Увага покупцям! Згідно з таблицею відповідностей у старій серії Mosaic суппорт на захватах мав код 74812, у новій Програмі Mosaic це 80261.
Програма Mosaic дає змогу швидко та надійно забезпечити під'єднання електричних і інформаційних мереж будь-якої складності.
Монтажні супорти Mosaic передбачають встановлення механізмів у монтажні коробки програми Batibox, у кабельні канали DLP, у колони, а також у настільні блоки, блоки для конференц-залів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Спосіб установки | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 76 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴





