Суппорт на вінтах 6 модулів горизонтальний Legrand Mosaic




Суппорт на гвинтах 6 модулів горизонтальний Legrand Mosaic
Увага покупцям! Згідно з таблицею відповідностей у старій серії Mosaic суппорт на 6 модулів мав код 74806, у новій Програмі Mosaic це 80253.
Програма Mosaic дає змогу швидко та надійно забезпечити під'єднання електричних і інформаційних мереж будь-якої складності.
Монтажні супорти Mosaic передбачають встановлення механізмів у монтажні коробки програми Batibox, у кабельні канали DLP, у колони, а також у настільні блоки, блоки для конференц-залів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 188 мм |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴



