Суппорт на вінтах 4 модуля горизонтальний Legrand Mosaic
Суппорт на вінтах 4 модуля горизонтальний Legrand Mosaic
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴









