Рамка горизонтальна 6 модулів Legrand Mosaic біла




Рамка горизонтальна 6 модулів Legrand Mosaic біла
Увага покупцям! Згідно з таблицею відповідностей у старій серії Mosaic рамка на 6 модулів мала код 75014, у новій Програмі Mosaic це 78816.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 4 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴



