Рамка горизонтальна 4 модулі Legrand Mosaic біла



Рамка горизонтальна 4 модулі Legrand Mosaic біла
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 4 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 147 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



