Запобіжник циліндричний 10х38 16А Takel
Характеристика:
• номінальний струм: 16А
• напруга: 500В
• маркування: RT
• матеріал: кераміка
• виготовлення: циліндричне
Запобіжник — електричний апарат, що виконує захисну функцію. Запобіжник захищає електричний ланцюг та його елементи від перегрівання та займання під час протікання струму високої сили.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Тип запобіжника | Циліндричний |
| Номінальна робоча напруга | 500 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Ступінь захисту IP | 0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Діаметр | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴




