ПЗВ 40А 30мА 2Р Schneider Electric Easy9 EZ9R34240



ПЗВ 40А 30мА 2Р Schneider Electric Easy9 EZ9R34240
ПЗВ (пристрій захисного вимкнення або диференціальний вимикач навантаження) призначений для захисту людини від ураження електричним струмом за прямого (30 мА) і непрямим (100 мА і 300 мА) дотику, для захисту електроустановки й електропроводини від загоряння (300 мА).
Вимірюючи різницю сили струму між провідником під напругою й нульовим провідником, ПЗВ фактично виявляє струм, що протікає не за передбаченою схемою нейтрал, зокрема через тіло людини. Якщо цей струм досягає зазначеного на ПЗВ порогу, диференціальний вимикач навантаження вимикається впродовж кількох мілісекунд, запобігаючи таким чином тілесні ушкодження або важчим впливам.
Тестування ПЗВ один раз на місяць дає змогу підтвердити його працездатність. Виправне ПЗВ вимкнеться й вимкне напруження.
Внимание.
Обов'язково потрібно ставити ПЗВ у ванних і душових кімнатах, джакузі, басейнах та ін.).
Характеристика:
- Струм витоку- 30 мА
- Номінальний струм- 40 А
- Принцип спрацьовування Електронний
- Виробник Schneider Electric (Франція)
- Тип АС
- Кількість модулів- 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Комутаційна зносостійкість | 2000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 8000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 40 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електронний |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Умови використання | АС |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Вага | 0.185 кг |
- Ціна: 1 315 ₴



