Рамка одинарна Legrand Celiane Золото
Золото у всі часи символ багатства і влади, і не дивно, що його використовують у сучасному дизайнерському мистецтві. Золото є дуже технологічним матеріалом, тому в колекції Legrand Celiane золоті рамки гідно прикрашають технологічні функції Celiane.
Лицьові панелі (накладки) та рамки підбирають окремо за смаком господаря або дизайнера та монтуються після закінчення всіх опоряджувальних робіт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кнопки | Золотий |
| Стан | Новий |
| Покриття | Матове |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 210 ₴










