Розетка 2К+З Legrand Celiane біла з рамкою Ардезия з каменя
Розетка 2К+З Legrand Celiane біла з рамкою Ардезия з каменя
Вимикач Legrand Celiane з рамкою Exclusive Ардезія - це спокуса змін, і не важливо це класика і монументальність або Лофт і мода.
Тільки Legrand міг використовувати сланець для крутого акценту на розетках та вимикачах у сучасному інтер'єрі.
Перевага серії Celiane полягає в тому, що розетки та вимикачі зручні в монтажі. Монтаж електричних частин можна проводити на будь-якому етапі прокладання електропроводини у квартирі та будинку. Лицьові панелі (накладки) та рамки підбирають окремо за смаком господаря або дизайнера та монтуються після закінчення всіх опоряджувальних робіт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кнопки | Сірий |
| Підсвічування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Матове |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 564 ₴








