Вимикач Legrand Celiane слонова кістка в латунній рамці
Вимикач Legrand Celiane слонова кістка в латунній рамці
Золото у всі часи символ багатства і влади, і не дивно, що його використовують у сучасному дизайнерському мистецтві. Золото є дуже технологічним матеріалом, тому в колекції Legrand Celiane золоті рамки гідно прикрашають технологічні функції Celiane.
Перевага серії Celiane полягає в тому, що розетки та вимикачі зручні в монтажі. Монтаж електричних частин можна проводити на будь-якому етапі прокладання електропроводини у квартирі та будинку. Лицьові панелі (накладки) та рамки підбирають окремо за смаком господаря або дизайнера та монтуються після закінчення всіх опоряджувальних робіт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кнопки | Слонова кістка |
| Підсвічування | Ні |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Металік |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴












