Вимикач Legrand Celiane порцеляна в золоті
Вимикач Legrand Celiane порцеляна в золоті
Вимикач Legrand Celiane слонова кістка з порцеляновою золотистою рамкою
Рамка Фарфор Золота феєрія – це вибух фантазії у блиску 24-каратного золота та білосніжного фарфору Bernardaud*.
Вигадливий Орнамент з рослинними
мотивами як хвилююча арабеска,
як відлуння природної чуттєвості
у вашому інтер'єрі.
Перевага серії Celiane полягає в тому, що розетки та вимикачі зручні в монтажі. Монтаж електричних частин можна проводити на будь-якому етапі прокладання електропроводини у квартирі та будинку. Лицьові панелі (накладки) та рамки підбирають окремо за смаком господаря або дизайнера та монтуються після закінчення всіх опоряджувальних робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Колір кнопки | Слонова кістка |
| Підсвічування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 000 ₴










