Силовий раз'єм розетка силова 32А 3P Legrand



Силовий раз'єм розетка силова 32А 3P Legrand
Силова пластикова розетка 32А із заземленням та захистними шторками. Кріплення на гвинтах. Розетка квадратної форми 100х100.
Колір: слонова кістка
Cтупінь захисту IP20.
Ідеальна пропозиція для електроплит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Форма перерізу вилки | Циліндрична |
| Форма корпусу | Багатогранна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Розетка переносна | Ні |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Введення дроти | Прямий |
| Форма контактів | Круглі |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Тип кріплення жил дроту | Гвинтовий |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52 мм |
| Висота | 101 |
| Ширина | 101 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 881 ₴



