Розетка 2К Legrand Celiane
Перевага серії Celiane полягає в тому, що всі розетки та вимикачі зручні в монтажі. Монтаж електричних частин можна проводити на будь-якому етапі прокладання електропроводини у квартирі та будинку. Лицьові панелі (накладки) та рамки підбирають окремо за смаком господаря або дизайнера та монтуються після закінчення всіх опоряджувальних робіт.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴









