Вимикач одноклавішний Legrand Celiane
Перевага серії Celiane полягає в тому, що розетки і вимикачі зручні в монтажі. Монтаж електричних частин можна проводити на будь-якому етапі прокладки електропроводки в квартирі і будинку. Лицьові панелі (накладки) і рамки підбираються окремо за смаком господаря або дизайнера і монтуються після закінчення всіх обробних робіт.

Подвійний вимикач складається з 2х одинарних механізмів, у яких відламуються бічні частини.

Монтаж вимикачів і перемикачів з підсвічуванням або індикацією здійснюється додаванням лампочки підсвічування

або встановленням вимикача у світлодіодний модуль

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Кількість каналів | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴











