Рамка подвійна Legrand Celiane імбір
Перевага серії Celiane полягає в тому, що розетки та вимикачі зручні в монтажі. Монтаж електричних частин можна проводити на будь-якому етапі прокладання електропроводини у квартирі та будинку. Лицьові панелі (накладки) та рамки підбирають окремо за смаком господаря або дизайнера та монтуються після закінчення всіх опоряджувальних робіт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Колір кнопки | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Покриття | Матове |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 161 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴






