Автоматичний вимикач Schneider Electric Easy9 20A 2P С




Автоматичний вимикач Schneider Electric Easy9 20A 2P С
Автоматичний вимикач Schneider Electric призначено для автоматичного захисту електричних мереж та обладнання від аварійних режимів (коротких замикань, токів перезавантаження, зниження або зменшення напруження, зміни напрямку струму і д).
Технічні характеристики:
- Номінальний струм: 20А
- Номінальне напруження: 230/400 У змінному струмі
- Робоча частота: 50/60 Гц
- Кол-во полюсів: 2
- Кол-во додатків: 2
- Підвод живлення: зверху або знизу
- Монтаж: на DIN-рейку 35м
- Степінь захисту: IP20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальний струм | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴


Відправка з 07 квітня 2026
