Замок AGB Mediana Evolution PZ B01103 під циліндр бронза
Замок AGB Mediana Evolution PZ B01103 під циліндр бронза
Рекомендуємо Вам замки міжкімнатні компанії Alban Giacomo SpA, відомої всьому світу під абревіатурою AGB.
Дверні замки та механізми, а також елементи запірно-кріпильних систем для дверей виготовляються 100% в Італії.
Замок для міжкімнатних дверей із центральним язичком із поліаміду, завдяки якому замок працює безшумно. Клямка у всіх механізмах AGB Mediana Evolution реверсивна, що дозволяє встановлювати її на двері будь-якої сторони. Система швидкого зчеплення QUICK LATCH дозволяє витягнути язичок і перевернути його на потрібний бік дверей, а потім зафіксувати його всередину замка.
Mediana Evolution – це тихий у роботі, механічно точний замок.
Врізний замок Mediana Evolution витримав випробування понад 500 000 циклів відкривання та закривання при незмінній працездатності.
Для цієї моделі замку підходять усі циліндри профілю DIN.
Якщо ви хочете встановити дверний механізм та забути про нього на довгі роки, вибирайте механізми та замки AGB.
Компанія "Майстер-ключ", як продавець, завжди без побоювання пропонує замки для міжкімнатних дверей AGB, т.я. впевнена в цьому бренді. Вони надійні та довговічні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Бронзовий |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 132 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Бронза |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 12 |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Тип замку | врізний |
| Міжосьова відстань | 85 |
| Додаткові | |
| Реверсивна клямка | Да |
| Защіпний механізм | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Немає |
| Запобіжник фіксує клямку | Немає |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Немає |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замка | Да |
| Комплект тяг | Немає |
| Монтажний ключ | Немає |
| Майстер-ключ | Немає |
| Кишеня для замка | Немає |
| Шаблон для монтажу | Немає |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Інструкція зі встановлення/експлуатації | Немає |
| Кріпильний комплект | Немає |
| Кількість ручок | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення | Врізний |
| Колір засувки | Бронза |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
- Ціна: 432 ₴









