Лампа світлодіодна Osram G4 12В 2.2 W
Низьке енергоспоживання й тепловипромінювання, немає ультрафіолетового й інфрачервоного випромінювання, шкідливих для здоров'я.
Не виділяють парів ртуті, тривалий термін експлуатації — світлодіодні лампи Osram просто незамінні для виконання різних світлотехнічних завдань.
Використовуються для декоративного освітлення, створює настрій спрямованим освітленням у домашньому інтер'єрі.
Зовнішнє застосування не бажане.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Капсула |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G4 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 2.2 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 28 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Кут свічення | 360 град. |
| Термін служби ламп | 15000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 300 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Матеріал напилення | Срібло |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 мм |
| Діаметр | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴








