Автоматичний вимикач Schneider Electric Easy9 6A 1P C
Автоматичний вимикач Schneider Electric Easy9 6A 1П C
Автоматичний вимикач Schneider Electric призначено для автоматичного захисту електричних мереж та обладнання від аварійних режимів (коротких замикань, токів перезавантаження, зниження або зменшення напруження, зміни напрямку струму і д).
Технічні характеристики:
- Номінальний струм: 6А
- Номінальне напруження: 230/400 У змінному струмі
- Робоча частота: 50/60 Гц
- Кол-во полюсів: 1
- Кол-во- модулів: 1
- Підвод живлення: зверху або знизу
- Монтаж: на DIN-рейку 35м
- Степінь захисту: IP20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Комутаційна зносостійкість | 4000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 6 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴









