Замок для вхідних металевих дверей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barrera |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 35 мм |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Клас захисту замку | 3 |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Колір замку | Хром |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Можливість перекодування | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴




