Розетка трійник Legrand Преміум поворотний 3х2К+З USB A+C


Розетка трійник Legrand Преміум поворотний 3х2К+З USB A+C
Блок розеток: 2 штепсельні розетки стандарту SHCUKO + 2 роз'єми USB A+C.
Номінальна напруга 220-23-V.
Номінальний струм для блоку, тобто. 3-х розеток – 16А.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Заземлення | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 68 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 469 ₴


Відправка з 19 квітня 2026
