Замок врізний Buonelle 252RL під циліндр
Замок врізний Buonelle 252RL під циліндр
Корпус замку Buonelle 252RL відноситься до основних замків циліндрового типу. Замок сумісний із циліндрами та протекторами всіх європейських виробників.
Замикання здійснюється трьома циліндричними ригелями за 3 повороти ключа. Вихід замикаючих ригелів на 35мм.
Замок може встановлюватися на ліві та праві металеві двері, клямка в корпусі реверсивна.
Клямка приводиться в дію натискною ручкою. До замку підходять дверні ручки на розетці, а також ручки на планці з міжосьовою відстанню 85мм.
Основні розміри замку Buonelle 252RL 60/85.
Замок комплектується планкою у відповідь і кріпильним комплектом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santos |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром полірований |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 300 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴








Відправка з 05 квітня 2026
