Замок врізний сувальдний Buonelle B2336




Замок врізний сувальдний Buonelle B2336
Італійський дверний замок Buonelle призначений для встановлення на вхідні металеві двері в якості верхнього додаткового замка і є аналогом замку KALE 257 L. Замок можна використовувати і як основний замикаючий пристрій з сувальдною системою секретності.
Замок універсальний (підходить на ліві та праві двері),т.к. захисна пластина розташована із двох сторін замку.
Замок Buonelle 69683 врізного типу, односпрямованого замикання, додатково захищений марганцевою пластиною.
На корпусі замку вказано серійний номер, пломба на корпусі замку та логотип на ригелі підтверджують оригінальність виробу.
Характеристики:
- Основний замок;
- 4-х оборотний;
- backset 60 мм;
- хід ригеля 36 мм;
- діаметр ригеля 16 мм;
- габаритний розмір корпусу замку -110*140 мм;
- Габаритний розмір торцевої планки - 220*28*3 мм.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Buonelle |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Тип замикання | Додатковий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Кодова картка | 1 |
| Кількість ручок | Немає |
| Захисна бронепластина | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 222 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 084 ₴



