Контактор модульний 25а ABB ESB25-40N 4но



Контактор модульний 25а ABB ESB25-40N 4но
Контактори використовуються для комутації та керування освітлювальними, обігрівальними і вентиляційними приладами, насосами, опалювальними насосами та іншими пристроями для автоматизації будівель.
Модульні контактори ESB ідеально підходять для використання на ринку рішень для житлового сектора, промисловості та будівництва.
Основні переваги:
- Безшумна котушка постійного струму — відсутність шуму і вібрації при роботі, дасть тишу і спокій у приміщенні
- Живлення ланцюга керування навантаженням змінного або постійного струму
- Невелике споживання електроенергії — економія витрат на експлуатацію обладнання
- Інтегровий захист від перенапруження і неоглядність полярності
Модульні контактори ESB призначено для використання в щитах, разом з модульними компонентами, що встановлюються на DIN-рейці. Кошка постійного струму, застосована в ESB, виключає вібрації при роботі з змінним струмом і забезпечує значні переваги, такі як комфорт, тишу і спокій, що дуже важливо для офісів, лікарень і будь-яких місць проживання людей.
Технічні дані:
- Кількість головних контактів: 4НО;
- Номінальне напруження головних контактів (Un): 440 У (AC);
- Номінальний струм: 25 A при АС-1 и 9 А при АС-3;
- Номінальна частота: 50-450 Гц;
- Сила комутованого електропередачі: 4 кВт;
- Номінальне навантаження ланцюга керування (Uс): 230 В (АС);
- Діапазон напруження котушки: 0,85...1,1Uc;
- Потребується потужність котушки під час втягування: 4 ВА;
- Потребується потужність котушки під час утримання: 4 ВА;
- Максимальна частота включень: 300 вкл/час при АС-1,7a і 600 вкл/час при АС-3,7b
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість фаз | 3 |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна напруга котушки | 240 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість замикаючих контактів | 4 шт. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 2 354 ₴



