Петля штирьова AGB 3D 14мм регульована
Петля штирьова AGB 3D 14мм регульована
Петля дверна AGB регульована призначена для встановлення на дерев'яні вікна та двері.Петля 3D регулюється в трьох площинах, що значно полегшує монтаж дверного полотна в коробці, а також дозволяє усувати перекоси дверей в подальшому. Різьблення з кроком 1.8мм забезпечує легке загвинчування та максимально надійне кріплення в масиві дерева.
Петля штирьова AGB 3D універсальна, підходить для лівих та правих дверей.
Діаметр петлі 14мм. Максимальне навантаження на одну петлю згідно з таблицею заводу виробника 22,5 кг.
Декоративні ковпачки для ввертних петель купуються окремо.
Петля дверна AGB E011501415 3D виготовляється в Італії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Штирьова |
| Спосіб установки | Ввертний |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сріблястий |
| Висота | 82 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 22.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 138 ₴








