Петля штирьова на площадці Otlav P09d13 біхромат
Петля штирьова на площадці Otlav P09d13 біхромат
Петля Otlav P09d13 на площадці призначена для встановлення на легкі двері, дерев'яні вікна, меблеві дверцята.
Конструкція різьбових штирів дозволяє легко вкручувати петлю в будь-які породи деревини.
Петля забезпечує високу надійність при тривалому використанні під навантаженням.
При вазі стулки понад 50 кг рекомендується використовувати три петлі на стулки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Otlav |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Штирьова |
| Спосіб установки | Ввертний |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 17.5 мм |
| Висота | 68 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴








