Відповідна планка AGB довга нікель
-
Відповідні частини для механізмів AGB Centro під ключ, призначені для установки в дверні блоки виконані з наплывающей чвертю.
-
Доступні в різній колірній гаммі відповідно до выбираемым механізмом.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Відповідні планки |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 196 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Нікель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴






