Розетка накладна без заземлення Legrand Forix IP20


Розетка накладна без заземлення Legrand Forix IP20
Серія розеток та вимикачів накладного монтажу Forix від компанії Legrand - це просте, зручне і якісне рішення для житлових, громадських і комерційних об'єктів.
Лаконічна й компактна форма.
Тривалий термін експлуатації виробів.
Розетка із заземленням без шторок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴



