Відповідна планка AGB довга матовий хром
-
Відповідні частини для механізмів AGB Centro під ключ.
-
Доступні в різній колірній гаммі відповідно до выбираемым механізмом.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Відповідні планки |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 167 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴





