Відповідна планка AGB c зігнутим язичком зелена бронза


Відповідна планка c зігнутим язичком AGB
-
Стандартні відповідні частини для міжкімнатних замків
-
Доступні в різній колірній гаммі відповідно
до вибраного механізма

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Відповідні планки |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Бронзовий |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 82 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴



